PRÍPRAVKA - U9 - ZSFZ

V sobotu 12.3. organizujeme turnaj pre všetky deti PRÍPRAVIEK CFM JA a ich kamarátov a rodinných príslušníkov (brat, sestra, bratranec...) Turnaj sa uskutoční od 8:00 približne do 12:00 na II. ZŠ Vrbové vo veľkej telocvični. Potom, ako budeme mať potvrdených všetkých z akadémie (prípravky), ktorí sa chcú zúčastniť, rozdelíme chlapcov do družstiev. Vytvorené družstvá sa budú následne snažiť osloviť kamarátov MIMO CFM JA ( narodených r. 2005 - 2009) aby sa k nim pridali do družstva a prišli si s nimi zahrať. Ďalšou úlohou chlapcov bude si v takto vytvorenom družstve vymysieť NÁZOV. Preto vás prosíme o čo najskoršie potvrdenie účasti, aby sme chlapcov a dievčatá mohli začať rozdelovať. 
Pôjde najmä o zábavu a radosť z futbalu, taktiež o to, aby sa chlapci spoznávali medzi sebou a jednotlivými skupinami. Preto budú vytvorené družstvá zmiešané zo všetkých skupín (vekových kategórií). 
Prídte povzbudiť svoje ratolesti.
Ďalšie info v priebehu týždňa.

 
 

Turnaj Hluk 2016 - U9

Nominácia: Marušic, Majerník, Obuch L., Obuch J., Lipka, Zúrek, Polakovič, Blašková, Vulgan

Na dnešný krásny turnaj v Hluku s príjemnou atmosférou sme prišli s novodoplneným družstvom. S chlapcami a dievčaťom, ktorí ešte nemali veľa možností sa zoznámiť s našim tréningovým procesom. Preto sme boli plný očakávania čo chlapci predvedú.

V prvom zápase na radosť trénerov všetci podali kompaktný bojovný výkon. Bolo vidieť, že chlapci sú nabudení od prvého zápasu, chcú vyhrať a baviť sa futbalom. To je základ k dobrému výkonu a k spokojnosti trénerov. Po dobre prebranej lopte a následnej výbornej prihrávke do priestoru od Karin na nabiehajúceho Denisa sa nám podarilo skórovať a rozhodnúť tak vyrovnaný súboj v náš prospech. CFM JA - TJ Buchlovice 1:0. V nastolenom tempe sme pokračovali aj v ďaľších zápasoch, ba dokázali sme ho aj zväčšovať. Nasledovalo víťazstvo 2:0 po góloch Lucasa a Tomáša.TJ Dolní Nĕmčí - CFM JA 0:2. A následne po góloch Filipa, Karin a Lucasa sme zdolali SK Boršice. V nátlaku a bojovnosti sme nepoľavovali, v zápase proti Kunoviciam sme pristúpili rovnako zodpovedne, no po nešťastných góloch a našich malých chybičkách sme prehrali 1:2 (gól Lucas). V poslednom zápase sme nastúpili proti veľmi silnému súperovi, ktorý prechádzal turnajom s odstrašujúcim skóre 26:1. Sme veľmi radi, že sa chlapci súpera nezľakli a k zápasu pristúpili rovnako ako k predošlým. Aj napriek tomu sme po napínavom súboji s 1. FC Slováckom prehrali 2:0, keď sme druhý gól inkasovali až v poslednej sekunde. Sme nesmierne radi, že Denis, Tomáš a Karin zapadli do kolektívu, že Adrián sa nezľakol nominácie medzi starších a podal pekný výkon.

Výkon všetkých chlapcov bol korunovaný uznaním v podobe vyhlásenia Denisa za najlepšieho hráča turnaja. Gratulujeme!

Chceme poďakovať všetkým chlapcom za dnešok a zároveň im sľúbiť, že pri poctivej a zodpovednej práci budú napredovať a výkony budú ešte lepšie ako dnes. V neposlednom rade ďakujeme p. Polakovičovej aj ostatným rodičom za pomoc pri doprave a podporu chlapcov počas turnaja.

 

Hodnotenie Futbal Aréna Cup 2015 - Korňa U9

Nominácia: Marušic, Majerník, Škrabák, Hečko, Obuch L., Holec, Chnapko, Vulgan J., Daniel
Góly: 
Daniel 5
Hečko 4
Škrabák 2
Obuch L. 1

Zápasy v skupine:
CFM JA - FAMT Prešov 0:2
MŠK Púchov - CFM JA 1:3
CFM JA - SCF Opava B 0:3
CFM JA - RAFK Rajhrad 3:1
CFM JA - MŠK Žilina 0:0
MFK Vítkovice - CFM JA 2:2

Zápasy o umiestnenie (13. - 15. miesto)
MFK Ružomberok A - CFM JA 3:2
CFM JA - FK Nový Jičín 2:2

Veľký celodenný turnaj s kvalitnou organizáciou a kvalitným obsadením bol pre našich chlapcov vyvrcholením kalendárneho roku. Obsadili sme 14. miesto z 21 zúčastnených tímov. Na takto kvalitnom turnaji je to umiestnenie veľmi dobré. Na druhej strane, osobne ma mrzí, pretože z predvedenej hry a bojovnosti a nakoniec i nazbieraným bodom v tabuľke si chlapci určite zaslúžili hrať o lepšie priečky. Do turnaja sme nevstúpili úspešne, keď prvý zápas v skupine sme prehrali proti Prešovu 0:2. Doplatili sme najmä na to, že išlo o náš prvý zápas, ktorý sme odohrali 10 min. po našom príchode, chlapci boli unavení z cesty a nestihli sme sa ešte ani zahriať a už bolo po zápase. V nasledujúcich zápasoch podali chlapci vyrovnané výkony, plné bojovnosti, nasadenia, rozvahy a disciplíny, čo prispelo k výborným výsledkom. Aj prehratý súboj, v skupine s bezkonkurenčnou Opavou B, bol v podstate vyrovnaný s našim dobrým výkonom a nasadením. Aj remízy s tímami ako sú MŠK Žilina či MFK Vítkovice svedčia o našich dobrých výkonoch. Chlapci nastupovali na zápasy poctivo a disciplinovane, čo tvorí základný kameň pre úspech. K tomu sa pridali nadobudnuté herné zručnosti, viaceré herné kombinácie a okuľahodiaci jednoduchý kombinačný futbal sa musel páčiť nejednému fanúšikovi. To je pre nás ďalší bonus. Ak sa chlapci o futbal zaujímajú, baví ich a dokážu ním baviť aj fanúšikov. V takto obsadenom turnaji je už len účasť úspechom. Chlapci získajú skúsenosti, zahrajú si proti výborným tímom, spravia si celodenný výlet a utužia tak kolektív. Navyše, ani s jedným spomenutým súperom sme nehrali "druhé husle" a boli sme im viac ako vyrovnaným. Preto chlapcom ďakujeme za turnajové vystúpenie a výbornú reklamu CFM JA. Taktiež by som rád poďakoval zúčastneným rodičom a fanúšikom, ktorí sa postarali o povzbudzovanie. Na záver by som chcel apelovať na chlapcov, aby aj napriek chvále trénerov nepoľavovali v tréningovom procese, ba naopak k nemu poctivo pristupovali a stále tak futbalovo rástli.

 

 

V PIATOK 9.10. odohráme 6. kolo prípraviek ZSFZ o 15:30 vo Vrábloch. Odchod autobusu bude o 13:30 zo štadióna vo Vrbovom a 13:35 zo štadióna v Trebaticiach. 
Nominácia: 
U9: Marušic, Škrabák, Majerník, Obuch L. , Obuch J., Marinčic, Chnapko, Hečko, Holec.

U11: Hornák, Sabo, Vulgan, Lenický, Letko, Fořt, Mahrek, Žitňanská, Obuch A., Zifčák, Tonkovičová

 
 

5. kolo ZsFZ 

CFM JA U9 vs. Sereď U9

Výsledok: 8:2

V dnešnom zápase chlapci podali pomerne kvalitný herný výkon, ktorý bol predovšetkým však podčiarknutý výbornou disciplínou. A preto sa nám opäť potvrdilo, že disciplína je dôležitým faktorom pre splnenie taktických pokynov trénerov a pre napredovanie zápasových skúseností a zručností. Skalmanie bolo iba v hre súpera, ktorý sa absolútne nesnažil o konštruktívnu rozohrávku, ale drvivá väčšina rozohrávajúcich lôpt išla výkopom do výšky od brankára. Aj to prispelo k výraznejšiemu rozdielu medzi mašimi chlapcami a rovesníkmi zo Serede. Naši chlapci tak neboli nútení o vysoké napádanie súpera v snahe o prerušenie rozohrávky. To však nemení nič na veci, že kvalita našeho výkonu bola podmienená disciplinovanosťou chlapcov. Počúvali pokyny trénera, snažili sa reagovať na zmeny v hre a dodržiavať taktiku. Preto chcem chlapcov pochváliť za dnešný výkon! Disciplinovanosť je však veľmi dôležitá i v tréningovom procese. Vtedy najlepšie a najrýchlejšie získame zručnosti a skúsenosti, ktoré potom využijeme v zápasoch. V poslednom rade chcem poďakovať rodičom za povzbudzovanie v zápase i podporovanie chlapcov mimo neho. Ďakujeme

 

 
Turnaj Selice „U9“
 
Nominácia: Marušic, Majerník, Škrabák, Hečko, Daniel, Chnapko, Marinčic, A. Obuch, Holec
 
Góly: Daniel 4, Chnapko, Škrabák, Hečko 4, Majerník, Marušic
 
Hodnotenie: 15. septembra sme sa zúčastnili veľkého turnaja v Seliciach kategórie „U9“. 
 
Turnaju sa okrem nás zúčastnilo ďalších 11 družstiev, spolu sme boli rozdelení do dvoch 6 
členných skupín. Postupne sme sa stretli počas dňa so súpermi ako ŠK Senec, Komárno, 
Chrenová Nitra, Šaľa, Pohronie. V skupine sme sa umiestnili na 3. mieste a ďalej sme 
pokračovali zápasmi o umiestnenie. Systém turnaja proti nám postavil v miniskupine 
o umiestnenie FC Vion Zlaté Moravce a Komárno. Po dvoch vydretých víťazstvách sme 
obsadili na turnaji krásne 5. miesto.
 
CFM JA 3 : 2 ŠK Senec
 
CFM JA 0 : 0 Komárno
 
CFM JA 1 : 3 Chrenová Nitra
 
CFM JA 2 : 0 Šaľa
 
CFM JA 1 : 2 Pohronie
 
CFM JA 4 : 2 FC Vion Zlaté Moravce
 
CFM JA 1 : 0 Komárno
 
Náš výkon na turnaji hodnotíme veľmi kladne, snažili sme sa o ústavnú rozohrávku lopty od 
brankára a nie hrať nakopávané lopty na náhodu. Pochváliť musíme všetkých chlapcov za 
nasadenie s akým sme nastupovali do zápasov, snáď len s výnimkou prvého zápasu kde sme 
boli mierne ospalí z cesty a góly ktoré sme inkasovali sme si „strelili sami“. Taktiež musíme 
spomenúť kvalitné akcie s gólovým zakončením, ktoré sa nám podarili predviesť a ktoré 
pohladili oko nejedného futbalového fanúšika. Sme si istý že pokiaľ budeme pokračovať 
v nasadenom tempe, bude hra ktorú predvádzame rýchlo napredovať.  Na záver by sme chceli 
poďakovať chlapcom, za reprezentáciu nášho futbalového centra a našim  malým víťazstvom  
je prejavený záujem zo strany viacerých popredných Slovenských klubov o prípravné zápasy.
 
 
1.Kolo
 
CFM JA U9 - FK Močenok 4:4
Góly: Hečko 4.
 
V prvom kole sme sa predstavili na domácej pôde proti súperovi z Močenka. Išlo 
 
o vyrovnaného súpera čo sme mohli vidieť aj v zápase a v konečnom dôsledku aj na 
 
celkovom výsledku 4:4. Sme radi že chlapcom „chutí futbal“ a dôležité skúsenosti a previerky 
 
s ťažkými súpermi prídu už v malom veku, o čom nás presvedčil aj dnešný zápas. Nebudeme 
 
hodnotiť jednotlivé výkony chlapcov a chybičky ktorých sme sa v zápase dopustili, hlavným 
 
cieľom je aby sme im vytvorili pozitívny vzťah k športu, k futbalu a aby prevládala radosť 
 
z hry nad nepríjemnými situáciami. Preto všetkých chlapcov za predvedení výkon dnes 
 
chválime, snažili sa, bojovali a týmto prístupom a radosťou z hry budeme veľmi rýchlo 
 
napredovať.
 
 
 
Hodnotenie turnaja Myjava U9

Zúčastnené mužstvá: Nové Mesto nad Váhom, Skalica, Myjava, CFM JA

Na umelej tráve na Myjave sme odohrali v nedeľu 16.8. malý turnaj 4 mužstiev. Na mokrom, šmykľavom a rýchlom povrchu sme nastúpili na prvý zápas proti Myjave. Na podmienky sme si rýchlo zvykli a v tomto zápase sme previedli sympatický výkon. Hra sa odohrávala prevažne pred bránkou súpera a dokázali sme si vytvoriť veľa sľubných príležitostí na skórovanie, no brankára domácich sme dokázali prekonať len raz. Zato sme boli v závere zápasu potrestaný keď súper dokázal premeniť nariadený pokutový kop. Výsledok zápasu 1:1.

Druhý zápas sme odohrali proti Novému Mestu. Súper nás od začiatku vysoko napádal čo nám robilo problém. K ohrozeniu súperovej bránky sme sa dostávali len zriedkavo aj to len po kostrbatých akciách. Aj to svedčí o našej prehre 4:1.

V poslednom zápase sme nastúpili proti družstvu Skalice. V tomto zápase si naši chlapci napravili chuť keď súpera porazili vysoko 8:0. V týchto zápasoch sme videli okrem pekných akcií a chuti hrať futbal aj množstvo nedostatkov na ktorých musíme v blízkej budúcnosti pracovať. Zamerať sa musíme hlavne na prvý dotyk hráča s loptou, pohyb bez lopty a prihrávky. Nakoniec by sme radi poďakovali chlapcom za predvedené výkony.

 
 

Hodnotenie CFM JA vs. Spartak Myjava U9, U10, U11

Vo všetkých kategóriách treba chlapcov za dnešný výkon proti rovesníkom zo Spartaku Myjava pochváliť. Odohrali 60 minút čistého času s pomerne nízkym počtom striedaní. Napriek tomu a náročnému počasiu podali bojovný výkon. Práve bojovnosť sa spomínala pred zápasom v šatni, a preto sme radi, že si chlapci zobrali slová trénerov k srdcu. To svedčí aj o zlepšenej komunikácii a disciplinovanosti, v ktorej, pravda, máme ešte nedostatky – to však nebol prípad dnešného zápasu. Vyzdvihnúť treba obrannú prácu chlapcov, keď sa pomerne rýchlo zbavili návyku iba bezcieľne odkopávať lopty. Naopak bolo vidieť snahu o konštruktívnu a adresnú rozohrávku. Rovnako aj útočnú fázu treba pochváliť, však v dnešných troch zápasoch sme vsietili spolu až 35 gólov.
Snažíme sa riadiť v duchu hesla: 
„Bránia a útočia všetci.“ V znamení tohto hesla nám ide o vychovanie univerzálnych hráčov, aby útočník vedel dobre brániť a technicky vyspelý obranca obísť hráča a kombinovať pod tlakom. Práve vďaka dobrému napádaniu súpera pred jeho vlastnou bránou sme dosiahli niekoľko gólov. Chybičky sa už vyskytovali v HČJ (herné činnosti jednotlivca), konkrétne vo vedení lopty, v spracovaní lopty a v prihrávaní. Sú to základné futbalové zručnosti, ktoré by už aj takéto mládežnícke družstvá mali ovládať na pomerne dobrej úrovni. Preto tréningové procesy budú zamerané najmä na nácvik a zdokonaľovanie HČJ. Samozrejme, v myšlienke, že sa učíme hrou, a nie, že sa učíme, aby sme hrali...

Výsledky zápasov:
U 9 CFM JA 9 : 5 Spartak Myjava
U 10 CFM JA 3 : 8 Spartak Myjava
U 11 CFM JA 22 : 4 Spartak Myjava

Písal Ondrej Macháč, Martin Bališ.

 
 

 
Tréningy prebiehajú podľa pokynov trénerov.
 
 

 

 

V utorok si kúpte Piešťanský týždeň, kde by sa mal nachádzať článok o turnaji!!!


Chlapcom a rodičom ďakujem za príjemnú nedeľu... Chlapci si dnes prvé miesto zaslúžili, stále bojovali, snažili sa hrať pekný futbal, ktorý nás všetkých musel a aj bavil! Som rád, že práca, o ktorú sa snažíme má postupne svoje výsledky! Musíme v nej však ďalej pokračovať! Hráčom ďakujem za dôstojnú reprezentáciu našej akadémie... :-)
 

 

Prípravka
 1.ZŠ Vrbové (horná škola) tréning v hale vchod od umelej trávy!!!
Utorok
1.skupina 15:50 zraz 16:00 tréning
2.skupina 16:50 zraz 17:00 tréning

štvrtok
1.skupina 14:50 zraz 15:00 tréning
2.skupina 15:50 zraz 16:00 tréning
V týchto termínoch budeme trénovať až do Vianoc v prípade zmeny posielam SMS.
 

 


2.Skupina
Tonkovič, Mahrek, Sedlák, Irha, Lenický, Marušic, Sudorová , Žitňanská, Zifčák, Majerník, Dadík, Feranec, Gogol, Hornák, Jurica, Medo, Nguyen, Podmela, Tonkovičová, Škrabák
 
TRÉNING O 15:45 Utorok - Trebatice, Štvrtok - Vrbové
1.Skupina
Vargová, Obuchová , Šimo, Jánoš, Bachár, Holúbek, Letko, Adamec, Mišech, Galbavý, Blaška, Kováčik, Lazár, Malina, Škamla, Folajtár, Borovský, Pinčár
 
 
 
Prípravka Vrbové !!
Nominácia na turnaj v Trebaticiach 27.9.2014, zraz 13:30, štadión Mfk Vrbové odchod 13:35, turnaj začína 14:00
Galbavý, Tonkovič, Mišech, Sudorová, Žiťnanská, Majerník, Šimo, Obuchová, Jánoš, Bachár, Holúbek,
Družstvá: Trebatice, Krakovany, Orvište, Vrbové
 
 
Majstrovský zápas
 Vrbové 5 – 1 Drahovce
 
Hodnotenie zápasu

V dnešnom zápase sme sa stretli zo súperom ktorého sme svojou hrou, na celý zápas zatvorili pred vlastnú bránu. Súper hrozil len z protiútokov ktoré sa nám podarilo väčšinou prerušiť. Naša hra do útoku bola v prvom rade váhavá, s množstvom nepresností, ktoré vyplývali z ľahostajnosti, či už vo finálnej fáze alebo zakončení. Každopádne výkon chlapcov bol dobrý aj keď musím povedať že je vo vás viacej chlapci !!!

 
 
 
Prípravka Vrbové !!!
Tréning zajtra 16:00 1.ZŠ. Vrbové vchod od umelej trávy. Prosím rodičov o stretnutie tesne po treningu - informácie ohladom zmien v prípravke !!! Kto by nemohol treba mi zavolať.
 
 
PRÍPRAVKA Vrbové -- Orvište Nominácia na zápas:
Moravčík, Tonkovič, Kubica, Kravárik, Hruška, Marušic, Šulovský, Sabo, Irha, Lenický, Klampár, Mahrek, Zifčák, Sedlák, Macko, Letko
 
Prípravka Vrbové - tréningový mikrocyklus:
22.09.(pondelok)MZ s Orvištom zraz aj odchod 16:00 štadion MFK Vrbové,
zápas 17:00
23/24.9. (utorok/streda) - tréning čas a miesto upresním
25.09. (štvrtok) MZ s Drahovcami zraz 16:00 štadion MFK Vrbové, zápas
17:00
27.09. (sobota) MZ s Chtelnicou zraz aj odchod 9:15 štadion MFK Vrbové,
zápas 10:30

 

 
Majstrovský zápas
Pečeňady 3 - 5 Vrbové

V dohrávke prvého kola sme nastúpili proti Pečeňadom. Na ťažkom, mokrom teréne sme sa stretli s nepríjemným súperom ktorý nás začal zo začiatku zápasu vyššie napádať. Aj preto sa hra v prvý minútach odvíjala prevažne na našej polovici ihriska. Napriek tomu sa nám podarilo streliť prvý gól a tlak súpera klesol, hra sa vyrovnala. V druhom polčase bola hra prevažne v našej réžií. Zápas mi ukázal veci na ktorých musíme pracovať aby sme išli dopredu – prvý dotyk s loptou, rýchlejšia práca s loptou, presnejšie prihrávky, pozičná hra a tak ďalej...
Na druhej strane ma potešilo nasadenie a chcenie všetkých hráčov ktorý sa zapojili do hry, rozohrávka obrancov a práca nohou u oboch brankárov, nebojácnosť proti fyzicky vyspelejším hráčom súpera.

Góly: Zifčák 2, Lenický, Irha, Sabo.
 
PRÍPRAVKA VRBOVÉ - tréningový mikrocyklus:
01.09. (pondelok) Majstrovský zápas Pečenady - Vrbové, ZRAZ 9.15
štadión MFK Vrbové, ODCHOD 9.20, začiatok zápasu 10.30.
!!! Na zápas Môžu nastúpiť len hráči ktorý sú registrovaný : Moravčík, Lenický, Sabo, Irha, Kravárik, Beňuš, Mišech, Tonkovič, Zifčák, Galbavý,Kubica, Šulovský, Hruška, Sedlák !!!

03.09. (streda) štadión MFK Vrbové tréning 15.30, zraz 15.15
07.09. (nedela) Majstrovský zápas Vrbové - Drahovce, ZRAZ 12.45
začiatok zápasu 13.30
Martin Bališ (tréner) - 0949 412 599
 

 

 

 

Turnaj Piešťany....Prvé miesto...Gratulujeme  :-)

8.6.2014

 

 

 

 

Turnaj Brezová - prípravka Vrbové

 

 

PRÍPRAVKA VRBOVÉ starší:
24.04. (štvrtok) majstrovský zápas: Vrbové - Trebatice o 17:00,štadión MFK
Vrbové, zraz 16:00!
mladší majú tréning na 1.ZŠ Školská, 14:30-15:45!

TRÉNINGY BRANKÁROV:
každý pondelok na štadióne MFK Vrbové,začíname 17.03.2014 pod vedením Martina Sedláčka!
rozdelenie do skupín:
16:00 - 17:00 (zraz 15:45) prípravka, mladší žiaci: Paulína Tonkovičová, Adam Tonkovič, Tomáš Beňuš, Matúš Moravčík
17:15 - 18:15 (zraz 17:00) starší žiaci, dorast: Michal Košinár, Matúš Hečko, Tomáš Bielik, Filip Beluský, Daniel Kunic, Oliver Miklovič, Simon Amcha

Najmenšia prípravka vo Vrbovom bude trénovať  streda, piatok. Info na stránke MINI prípravka Vrbové, alebo u trénera M.Směřičku na čísle 0917 374 085.

 
PRÍPRAVKA - VIANOČNÝ TURNAJ – s: Martin SmezickaKristian DadikBrian MichalakDusan Kravarik JuniorAleš OrviskyTomáš BenušSamo KlampárAdam KubicaŠimon ŠulovskýJuraj Kuťka Vratko Hruška.
4. miesto
Za účasti šiestich tímov sa dnes 14.12.2013 uskutočnil halový turnaj prípraviek...chlapci dali do toho všetko -za čo im ďakujem!!!v každom zápase sme urobili jednu,dve chyby,za ktoré sme tvrdo pykali - škoda,pretože sme sa mohli umiestniť lepšie. No na prvýkrat to bolo fajn :)
najlepší brankár bol vyhlásený TOMÁŠ BEŇUŠ !!!
zostava: Beňuš, Klampár, Orviský, Hruška, Šulovský, Sabo, Kravárik, Michalak, Dadík, Macko, Kubica

konečná tabuľka:
1. N.Mesto st.
2. ČFK Nitra
3. Uherský Brod
4. CFM JA
5. N.Mesto ml.
6. Podolie
 

Dôležité info : Rozdelenie prípraviek do skupín

 

v pondelok 09.12.2013 bude tréning mladšej a staršej prípravky (moje skupiny) spojený!!!
čas: 14:45 - 16:15!!!

 

PRÍPRAVKA CFM JA – SKUPINA č.1

tréner: Kuťka Juraj

 

1. Letko Dominik

2. Irha Matej

3. Žitňanská Ema

4. Adamec Andrej

5. Sedlák Šimon

6. Galbavý Šimon

7. Tonkovič Adam

8. Zifčák David

9. Mahrek Samuel

10. Rusnák Marek

11. Mišech Samuel

12. Žák Marko

kedy: PONDELOK, ŠTVRTOK o 15:00 – 16:00

kde: telocvičňa 1.ZŠ Školská ul.

 

PRÍPRAVKA CFM JA – SKUPINA č.2

tréner: Smeřička Martin

mobil: 0917 374 085

 

1.   Bachár Patrik                

2.   Obuch Lucas                 

3.   Obuch Oliver                

4.   Obuch Jakub                 

5.   Vargová Sarah              

6.   Daniel Lukáš                 

7. Jánoš Ján                              

8. Sedláček Jakub             

9. Holec Patrik                  

10. Belanský Lukáš          

11. Šašo Timotej                      

12. Sudorová Katarína      

13. Holán Matúš               

14. Holán Martin              

kedy: STREDA, PIATOK o 16:00 – 17:00

kde: telocvičňa 2.ZŠ Komenského ul.

 

Začíname v piatok 22.11.2013 !!!

                                                

 

PRÍPRAVKA CFM JA – SKUPINA č.3

tréner: Smeřička Martin

mobil: 0917 374 085

 

1. Medo Matej              

2. Podmela Patrik         

3. Marek Patrik             

4. Hornák Matej 2005

5. Blaška Dávid 2006
6. Kováčik Lukas 2005
7. Lazár Peter 2005
8. Dadík Kristián 2005
9. Tonkovičová Paulína 2004
10. Malina Matúš 2004
11. Škamla Lukas 2005
12. Gogol Nikolas 2005
13. Nguyen Dávid 2004
14. Štefanka Kristián 2004
15. Pekarovič Lukáš 2005
16. Luboš Pazdera 2003

kedy: STREDA, PIATOK o 17:00 – 18:00

kde: telocvičňa 2.ZŠ Komenského ul.